Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Opći forum o raznim temama, gdje je dozvoljeno puno više nego na ostalim forumima. Mislite da je sve Crno-Bijelo, uvjerite se sami!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 kako izaci na kraj s zivahnom djecom ?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Crna Roda
Administrator
Administrator
Crna Roda


Broj postova : 56
Points : 961
Reputacija : 7
Join date : 09.12.2010

kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty
PostajNaslov: kako izaci na kraj s zivahnom djecom ?   kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty09.12.10 22:12

pa gledajte to ovako kazne su zakon sto se toga tice .....ali jos uvijek u prvim redovima mozete se tijesiti ma to je samo faza koju moraju djeca proci ....
[Vrh] Go down
Nell
CB Forum
CB Forum
Nell


Broj postova : 122
Points : 1934
Reputacija : 5
Join date : 09.12.2010

kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty
PostajNaslov: Re: kako izaci na kraj s zivahnom djecom ?   kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty09.12.10 22:14

Djeca su uvijek nekako živahna, ali to valjda prođe s godinama kako su starija, naravno ne smije im se popuštati u svemu jer u tome roditelji griješe.

Koliko vi imate djece?
[Vrh] Go down
Mama1
Moderator
Moderator
Mama1


Broj postova : 23
Points : 544
Reputacija : 1
Join date : 10.12.2010

kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty
PostajNaslov: Re: kako izaci na kraj s zivahnom djecom ?   kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty10.12.10 1:29

izlaziti na kraj s djecom je prava bitka
ja imam kod kuce troje , jedno 5, 8, 11 godina i vjerujte mi da s ovim najmladim prolazim prave borbe.
oko hrane, spavanja, racunala i slobodnog vremena.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty
PostajNaslov: Re: kako izaci na kraj s zivahnom djecom ?   kako izaci na kraj s zivahnom djecom ? Empty

[Vrh] Go down
 
kako izaci na kraj s zivahnom djecom ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako se žaliti?
» Kazne za djecu, koje i kako?
» kako naći srodnu dušu?
» kako da postavim sliku u post?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum :: Naša 4 zida :: Djeca-
Forum(o)Bir: