Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Opći forum o raznim temama, gdje je dozvoljeno puno više nego na ostalim forumima. Mislite da je sve Crno-Bijelo, uvjerite se sami!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nakon tuširanja - svrbež?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
play_now
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 3
Points : 9
Reputacija : 0
Join date : 03.01.2011

Nakon tuširanja - svrbež? Empty
PostajNaslov: Nakon tuširanja - svrbež?   Nakon tuširanja - svrbež? Empty08.01.11 22:33

Već godinama nakon tuširanja imam svrbež po cijelom tijelu. Traje nekih 15-ak minuta i nakon toga prestane. Preko ljeta dok sam uglavnom po moru mi je dobro, ali zimi je za poludit. Probao sam razne šampone, od baby do običnih i uvijek isto. Malo mi bude lakše kad upalim grijalicu i kupaoni (inače je zimi centralno, ali ovako se ipak jače zagrije), ali ni to ne pomaže baš svaki put. Zanima me da li netko ima sličan problem i po mogućnosti da ga je rješio i kako. Stvarno je iritantno kad cijelo tijelo svrbi, a samo su dvije ruke. Najradije bi si cijelu kožu ogulio, ali onda bi došle i kraste i svrbež pa realno gledano nije isplativo.
Ako tko imam kakav savjet, pomagajte.
[Vrh] Go down
mirela
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 13
Points : 36
Reputacija : 1
Join date : 09.12.2010

Nakon tuširanja - svrbež? Empty
PostajNaslov: Re: Nakon tuširanja - svrbež?   Nakon tuširanja - svrbež? Empty08.01.11 22:42

..i meni se to desavalo,posebno noge...rijesila sam se tog pranjem sapunima FENJAL(hidratantni su,vlaze kozu)...pripisujem to tvrdoj vodi kad sam zivjela u inozemstvu..no,nedavno se i meni pojavila neobjasnjiva svrbes kad boravim na hladnom (bilo da sam na zraku kad je niza temp ili radim nesto u hladnoj vodi) cak su mi naotekli prsti na rukama i koza mi reagirana nacin da se sva osipam u neke bobice ko ono kad te komarac pikne..neznam ni ja kako se rijesit toga..
slaba pomoc al kuzim koliko neugodan osjecaj pruza svrbez..
__________________
[Vrh] Go down
sanja
Novi korisnik
Novi korisnik
sanja


Broj postova : 7
Points : 15
Reputacija : 0
Join date : 10.12.2010

Nakon tuširanja - svrbež? Empty
PostajNaslov: Re: Nakon tuširanja - svrbež?   Nakon tuširanja - svrbež? Empty12.01.11 8:53

Promijeni šampon.
[Vrh] Go down
Lips*
U usponu
U usponu
Lips*


Broj postova : 620
Points : 692
Reputacija : 0
Join date : 11.03.2015
Lokacija : Priroda

Nakon tuširanja - svrbež? Empty
PostajNaslov: Re: Nakon tuširanja - svrbež?   Nakon tuširanja - svrbež? Empty11.03.15 11:57

Meni je  tako jednom  bilo,nije   do šampona  nego do klora u vodi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nakon tuširanja - svrbež? Empty
PostajNaslov: Re: Nakon tuširanja - svrbež?   Nakon tuširanja - svrbež? Empty

[Vrh] Go down
 
Nakon tuširanja - svrbež?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum :: Lifestyle :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: