Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Opći forum o raznim temama, gdje je dozvoljeno puno više nego na ostalim forumima. Mislite da je sve Crno-Bijelo, uvjerite se sami!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 kako naći srodnu dušu?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mirela
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 13
Points : 36
Reputacija : 1
Join date : 09.12.2010

kako naći srodnu dušu? Empty
PostajNaslov: kako naći srodnu dušu?   kako naći srodnu dušu? Empty09.12.10 21:47

sigurno ste se svi nekada zapitali kako naći srodnu dušu?

ja je još tražim i nikako je naći.Mislite li jel postoje srodne duše, one koje baš jedno drugom odgovaraju?

moja svaka veza je neslavno završila i jednostavno ne znam sto da radim, odakle da krenem?

[Vrh] Go down
Bitch!
Moderator
Moderator
Bitch!


Broj postova : 20
Points : 228
Reputacija : 2
Join date : 10.12.2010

kako naći srodnu dušu? Empty
PostajNaslov: Re: kako naći srodnu dušu?   kako naći srodnu dušu? Empty10.12.10 23:45

Pozz Mirela vidis ja se cesto zapitam jer srodna dusa postoji ?
ali ako postoji najbolje je ne trazit,ako je sudeno doci ce sama,eto to je moje misljenje..
u zivotu se puno puta razocaramo i sa svakim padom sve manje imamo volje i nade da nastavimo,ali poslije svakog pada se treba ustat i nastavit dalje..ono sto nas ne ubije ojaca nas :)).
bok
[Vrh] Go down
Mama1
Moderator
Moderator
Mama1


Broj postova : 23
Points : 544
Reputacija : 1
Join date : 10.12.2010

kako naći srodnu dušu? Empty
PostajNaslov: Re: kako naći srodnu dušu?   kako naći srodnu dušu? Empty11.12.10 1:38

srodna dusa je isto sto i ljubav na prvi pogleg, dogodi se samo od sebe.
[Vrh] Go down
Bitch!
Moderator
Moderator
Bitch!


Broj postova : 20
Points : 228
Reputacija : 2
Join date : 10.12.2010

kako naći srodnu dušu? Empty
PostajNaslov: Re: kako naći srodnu dušu?   kako naći srodnu dušu? Empty11.12.10 22:06

ne postoji ljubav na prvi pogled..postoji zaljubljenost na prvi pogled ali ljubav nikako..da bi zavoljeli neku osobu moramo ju upoznat..tak da te price ljubav na prvi pogled cemo ostavit u bajkama i filmovima ;) lup
[Vrh] Go down
Lips*
U usponu
U usponu
Lips*


Broj postova : 620
Points : 692
Reputacija : 0
Join date : 11.03.2015
Lokacija : Priroda

kako naći srodnu dušu? Empty
PostajNaslov: Re: kako naći srodnu dušu?   kako naći srodnu dušu? Empty11.03.15 13:15

Mislim  da  ne  treba  ništa  da se traži, sve samo će  da se  desi  kad  za to  dođe  pravo vrijeme.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako naći srodnu dušu? Empty
PostajNaslov: Re: kako naći srodnu dušu?   kako naći srodnu dušu? Empty

[Vrh] Go down
 
kako naći srodnu dušu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako se žaliti?
» kako da postavim sliku u post?
» Kazne za djecu, koje i kako?
» kako izaci na kraj s zivahnom djecom ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum :: Muško-ženski odnosi :: Usamljena srca-
Forum(o)Bir: