Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Opći forum o raznim temama, gdje je dozvoljeno puno više nego na ostalim forumima. Mislite da je sve Crno-Bijelo, uvjerite se sami!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Opsjednutnost bivše

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
mirela
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 13
Points : 36
Reputacija : 1
Join date : 09.12.2010

Opsjednutnost bivše Empty
PostajNaslov: Opsjednutnost bivše   Opsjednutnost bivše Empty08.01.11 22:44

Žene moje evo me da vas pitam za mišljenje/savjet/da mi objasnite jer sam više luda, ne mogu shvatiti i treba mi vanjsko mišljenje...

Ova tema vam se na prvi pogled može činiti kao nekakav ljubomorni ispad no nije jer stvarno nisam baš ljubomorna osoba.
Situacija zahtjeva pobliže objašnjenje:
Daklem, mog zaručnik ima tu jednu bivšu koja ga nikako ne pušta na miru. Bili su skupa prije nekih 4 godine i ostavio ju je jer ga je prevarila s njegovim dotadašnjim najboljim prijateljem! Ona je otad bila s njim do prije koji tjedan. Unazad zadnjih godinu dana ona mog dragog doslovno opsjeda: porukama, pozivima da se nađu kasnije, ostaje nakon radnog vremena kafića do ne znam kojeg doba vani na hladnoći i govori da neće otići kući dok ne priča s njim itd. E pa meni je sad već pun kufer toga, a ne znam što da napravim jer njegov stav da će prestati sama od sebe ako ju dovoljno ignorira očito ne pali jer se sve samo pogoršava.
Iskreno ja ne mogu nikako razumjeti što se odvija u njenoj glavi, posebno jer mi je on sam rekao da ona nije baš najnormalnija. Ja do nedavno uopće nisam znala tko je ona dok nije počela svakodnevno visiti u tom kafiću i kad sam vidjela njeno ponašanje i kako uvijek okreće glavu kad mi skupa uđemo. Toliko je bilo očito da sam mu samo rekla: To je ona.
U biti ni ne znam što točno tražim od vas ovom temom, valjda da mi to njeno ponašanje nekako objasnite jer mi oboje više ne znamo što raditi i kako ju unormaliti. Ima li nešto što ja mogu njoj reći da se ona smiri već jednom? Nisam joj se nikada obratila jer sam smatrala da ona i ja nemamo o čemu pričati al nakon što je za novu godinu na minus pingvin temperaturi čekala do 6 ujutro vani da on izađe... više ne znam. Nisam pametna više. Pomagajte kako znate i umijete

edit: Dodajem napomenu da me prestanete to ispitivati svaki put i da ne moram svakoj ponavljat- da je moj dragi već više puta pričao s njom i fino i oštro i to ne pali.
[Vrh] Go down
Crna Roda
Administrator
Administrator
Crna Roda


Broj postova : 56
Points : 961
Reputacija : 7
Join date : 09.12.2010

Opsjednutnost bivše Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutnost bivše   Opsjednutnost bivše Empty09.01.11 14:00

Koka ja mslim da bi ti trebala nju pitati u cemu je njen problem ....jer ako tako nastavi mogla bi tvoja veza stradati jer nitko ama bas nitko nema tolike zivce .....divim ti se ....ja bi vec davnih dana i nju i njega posijela i pitala ju izravno ono sto sam ti napisala u prvoj recenici ...evo za sada nemam pametnijeg odgovora na ovo tvoje pitanje ..pokusaj i sretno...
[Vrh] Go down
 
Opsjednutnost bivše
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum :: Muško-ženski odnosi :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: